Satışta! LP.01 Alüminyum Led Profili Sıva Alti İnce Daha büyük görüntüle

LP-00 Sıvaüstü Alüminyum Led Profili İnce

Yeni ürün

LP-00 – Sıvaüstü Alüminyum Led Profili İnce 1.5 cm

 

lp 00  Sıva üstü aydınlatma uygulamaları için üretilmiştir. 15,9 x 13,6 mm ölçülerindedir, şık ve zarif tasarımı ile bir çok uygulamada led profil standardını oluşturur.

Fiyata Polikarbon Aydınlatma Kapağı Dahildir

Metre Bazında Sipariş Edebilir,  İstediğiniz Ölçüde Kestirebilirsiniz

 

9,95  mt

Daha fazla bilgi

10001 Öğeler

9,95 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Açıklama

LP.00  Sıva Üstü 1,5 cm En Led Aydınlatma Profili

lp 00  Sıva üstü aydınlatma uygulamaları için üretilmiştir. 15,9 x 13,6 mm ölçülerindedir ve şık ve zarif tasarımı ile bir çok uygulamada led profil standardını oluşturur.  İç mekan aydınlatma tasarımlarında ve özellikle mağaza raf aydınlatma ve mobilya aydınlatmalarında ucuz fiyatı ile de tercih edilir. Tasarmı ve ölçüleri ile hertürlü şerit ledi uygulayabilirsiniz.

Led Profili Standardını Yeniden Belirliyoruz

LP-00 ile   led aydınlatma standardı yeniden belirleniyor. Yan kapaklarından polikarbon aydınlatma kapağına ve montaj aparatlarına kadar her ayrıntısı ile lighting212.com üretimi olan LP-00 aydınlatma sektörünün ince, zarif bir üyesi olmasına rağmen amiral gemisi olmaya aday. Led profil fiyatlarını domine eden lighting212 bu üründe de en iddialı fiyatı ortaya koyuyor. Ürünlerimiz oksitlenme ve kararmaya karşı 10 yıl garantilidir. Bize kesim veya montaj alanı ölçülerinizi bildirin size uygun olarak kesip gönderelim.