Satışta! LP.01 Alüminyum Led Profili Sıva Alti İnce Daha büyük görüntüle

LP.01 Alüminyum Led Profili Sıva Alti İnce, mobilya aydınlatma,ince alçıpan kalınlığında

LP-01 – Sıvaaltı Alüminyum Led Profili İnce 1.5 cm

lp 01  Sıvaaltı aydınlatma uygulamaları için üretilmiştir, kanatlı yapısıyla 1 mc ye kadar kesim hatalarını örten alüminyum led kanalıdır. 15,9 x 13,1 mm ölçülerindedir, şık ve zarif tasarımı ile bir çok uygulamada led profil standardını oluşturur.

17,90 

Daha fazla bilgi

1000 Öğeler

10,00 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Açıklama

LP.01  Sıva Üstü 1,5 cm En Led Aydınlatma Profili

LP. 01  Sıvaaltı aydınlatma uygulamaları için üretilmiştir kanatlı yapısıyla 7 MM  ye kadar kesim  hataları telore eder 15,9 x 13,1 mm ölçülerindedir ve çizgi aydınlatmalarda önemli şık, zarif  görsel atmosferik tasarımı ile bir çok uygulamada led profil standardını oluşturur.  İç mekan aydınlatma tasarımlarında ve özellikle mağaza raf aydınlatma ve mobilya aydınlatmalarında ucuz fiyatı ile de tercih edilir. Tasarımı ve ölçüleri ile hertürlü şerit ledi uygulayabilirsiniz.

Led Profili Standardını Yeniden Belirliyoruz

LP-01 ile led aydınlatma standardı yeniden belirleniyor. Alüminyum led kanalı kapaklarından polikarbon aydınlatma kapağına ve montaj aparatlarına kadar her ayrıntısı ile lighting212.com üretimi olan LP-01 aydınlatma sektörünün ince, zarif bir üyesi olmasına rağmen amiral gemisi olmaya aday. Led profil fiyatlarını domine eden lighting212 bu üründe de en iddialı fiyatı ortaya koyuyor. Ürünlerimiz oksitlenme ve kararmaya karşı 10 yıl garantilidir. Bize kesim veya montaj alanı ölçülerinizi bildirin size uygun olarak kesip gönderelim.