Satışta! LP-60 – Alüminyum Led Profil Geniş 7,5 cm Daha büyük görüntüle

LP-61 – Alüminyum Led Profil Sıva Altı 9 cm

Yeni ürün

LP-61 – Alüminyum Led Profil Sıva Altı 9 cm

LP-61 95 mm genişliği ile hem aydınlatma kapasitenizi artırmanıza hemde uygulamada daha dolgun bir tasarım elde etmenize imkan tanır. Sıva altı aydınlatma uygulamaları için üretilmiştir.

Fiyata Polikarbon Aydınlatma Kapağı Dahildir

Metre Bazında Sipariş Edebilir,  İstediğiniz Ölçüde Kestirebilirsiniz

56,70  mt

Daha fazla bilgi

103 Öğeler

56,70 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Açıklama

LP.61 Sıva Altı 9 cm Aydınlatma Profili

lp61 95 mm genişliği ile hem aydınlatma kapasitenizi artırmanıza hemde uygulamada daha dolgun bir tasarım elde etmenize imkan tanır. Sıva altı aydınlatma uygulamaları için üretilmiştir. 28 x 95 mm ölçülerindedir ve ürettiğimiz en geniş sıva altı led profilidir.  İster dış cephe isterseniz iç mekan aydınlatma tasarımlarınızda kullanabilirsiniz.

En Geniş Sıva Altı Led Profili

LP-61 yüksek tavan uygulamalarından dekoratif dış cephe aydınlatmalarına bir çok alanda kendine yer edinmiş ve lineer aydınlatma sektöründe kendi sınıfını yaratmış bir profildir. Bir çok mimari uygulamada yer bulmuş olan bu profilimizin homojen ışık kapağı lümen ve kelvini minimum derecede etkileyecek malzemlerden üretilmiştir. Led profil fiyatlarını domine eden lighting212 bu üründe de en iddialı fiyatı ortaya koyuyor. Ürünlerimiz oksitlenme ve kararmaya karşı 10 yıl garantilidir. Bize kesim veya montaj alanı ölçülerinizi bildirin size uygun olarak kesip gönderelim.