Satışta! LP-60 – Alüminyum Led Profil Geniş 7,5 cm Daha büyük görüntüle

LP-60 – Alüminyum Led Profil Geniş 7,5 cm

Yeni ürün

LP-60 – Alüminyum Led Profil Geniş 7,5 cm

lp60 7.5 cm genişliği ile hem aydınlatma kapasitenizi artırmanıza hemde uygulamada daha dolgun bir tasarım elde etmenize imkan tanır. Sıva üzeri aydınlatma uygulamaları için üretilmiştir.

Fiyata Polikarbon Aydınlatma Kapağı Dahildir

Metre Bazında Sipariş Edebilir,  İstediğiniz Ölçüde Kestirebilirsiniz

53,60  mt

Daha fazla bilgi

102 Öğeler

53,60 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Açıklama

LP.60 Sıva Üstü 7 cmAydınlatma Profili

lp60 7.5 cm genişliği ile hem aydınlatma kapasitenizi artırmanıza hemde uygulamada daha dolgun bir tasarım elde etmenize imkan tanır. Sıva üzeri aydınlatma uygulamaları için üretilmiştir. 74 x 31 mm ölçülerindedir ve ürettiğimiz en geniş sıva üstü led profilidir.  İster dış cephe isterseniz iç mekan aydınlatma tasarımlarınızda kullanabilirsiniz.

En Geniş Sıva Üzeri Led Profili

LP-60 yüksek tavan uygulamalrından dekoratif dış cephe aydınlatmalarına bir çok alanda kendine yer edinmiş ve lineer aydınlatma sektöründe kendi sınıfını yaratmış bir profildir. Bir çok mimari uygulamada yer bulmuş olan bu profilimizin homojen ışık kapağı lümen ve kelvini minimum derecede etkileyecek malzemlerden üretilmiştir. Led profil fiyatlarını domine eden lighting212 bu üründede en iddialı fiyatı ortaya koyuyor. Ürünlerimiz oksitlenme ve kararmaya karşı 10 yıl garantilidir. Bize kesim veya montaj alanı ölçülerinizi bildirin size uygun olarak kesip gönderelim.