Satışta! LP.01 Alüminyum Led Profili Sıva Alti İnce Daha büyük görüntüle

LP-38 – Sıva Altı Alüminyum Led Profili

Yeni ürün

LP-38 – Sıva Altı Alüminyum Led Profili

Sıva altı olan bu ürünümüz 50 x 24 mm kanala oturacak şekilde tasarlanmıştır. Kanat genişliği 71 mm olan LP-38  dekoratiftir ve sıva altı uygulamalarının en çok tercih edilen ürünüdür. Polikarbon homojen aydınlatma sağlar,

Fiyata Polikarbon Aydınlatma Kapağı Dahildir

Metre Bazında Sipariş Edebilir,  İstediğiniz Ölçüde Kestirebilirsiniz

39,85  mt

Daha fazla bilgi

1004 Öğeler

39,85 TL vergi dahil

Daha fazla bilgi

Açıklama

LP.38 Sıva Altı Led Aydınlatma Soğutucu Profili

Sıva altı olan bu ürünümüz 50 x 24 mm kanala oturacak şekilde tasarlanmıştır. Kanat genişliği 71 mm olan LP-38  dekoratiftir ve sıva altı uygulamalarının en çok tercih edilen ürünüdür. Polikarbon  ışık kapağı ile  homojen aydınlatma sağlar.

Cephe ve Tavan Led Aydınlatma Profili

Yay sistemi ile montajlanan LP-38, kolay montajlanabilmesiylede diğer rakiplerinden ayrılır. 5cm prfil genişliği ile idealdir. Genel tavan  aydınlatmasından cephe aydınlatmasına bir çok alanda tercih edilen bir ürün olan LP-38 fonksiyonel ve çok tercih edilen üründür. Polikarbon kapağı ile homejen aydınlatma ve ışık geçirgenliği hususunda tam bir denge kurulan bu ürünümüz bir çok uygulamada kullanılmış ve kendini ispat etmiştir. 5 metre boyunda sipariş edebilceğiniz LP-38 özellikle alçıpan tavan uygulamalarında mükemmel sonuç sağlar. Bu ürünümüzde örnek resimde görüldüğü gibi istediğiniz açıda kesmenize imkan tanır, bu sayede  dekoratif uygulamalarda oluşturmanıza imkan verir. Bize kesim veya montaj alanı ölçülerinizi bildirin size uygun olarak kesip gönderelim.